Kliendid meist

Nele sõbrannadega aktiivsel ja elamusrohkel ööpäeval 13.09.21

Nädalavahetus Toidupajas oli kõik täiuslik, imehea söök! Hommikused hakkliha-juustu pannkoogid olid üle kõige. Ja me ei unusta seenekaste maitseelamust! Sôbralik pererahvas, pidas vastu meie hullule seltskonnale ja suutis ikka rõõmsaks jääda😀 Lisaks veel perenaine oli nii hoolitsev ja iga pisiasja peale oli mõeldud! Me ei kujutanud oma seltskonda ette mitte kuskil mujal kui Toidupajas. Ootame juba uut külastust.

Monika

Eestimaal on võrratuid kohti! Kogesin seda imelisel värvide rohkel sügisesel ja sportlikul nädalavahetusel Toidupaja poolt korraldatud aktiivsel ja elamuste rohkel koosviibimisel. Hea mõte oli tulla Tallinnast “tuulutama”.
Saabudes ootas meid perenaise Krista poolt valmistatud imeliselt maitsev energiasupp – see oli nagu “doping”, matkates tõuksidel ja jalgratastel Otepää tõusudel ja langustel.
Eraldi märkimist väärib Murimäe Veinikelder, seda peab nägema ja kogema – tundus, nagu me polekski Eestis, vaid Vahemere ääres… viinamarjad kasvavad mäeseljakul.
Peale kosutavat matka nautisime suitsusauna ja paitasime oma maitsemeeli võrratuid koduselt valmistatud gurmeeroogasid.
Tagasi linnakäras meenutasin veel mitmeid päevi kogetut!
Kindlasti võtan plaani tulla taas “tuulutama” ja olen tänulik, et on olemas koht ja Krista, kes seda pakub!
Edu ja jõudu!

Perekond Kanter

I-M-E-L-I-N-E aeg sai seal teie juures veedetud! Saun, majutus, loodus! Suu vajus lahti kogu selle ilu peale.. Kõik sisekujundus oli maitsekas ja kena, kõik oli mugav ja hea! Kahju on lausa nüüd tagasi argiellu jõuda, olime reaalsusest täiesti väljas. Täielik puhkerežiim.
Kõik, kes me seal teie juures olime, siiamaani kiidavad taevani seda nädalavahetust… Küll oli imeline koht, hea uni, nahk on siiani saunast nii sile ja pehme… Kõik olid niiii õnnelikud ja rahul! Aitähh perenaisele!!!

Spordiürituse korraldaja Priit Jaagant

Olen korraldanud palju erinevaid üritusi ja seetõttu julgen öelda, et kõik oli suurepärane alates menüü kokkuleppimisest kuni peo järgse koristamiseni. Väga meeldis, et peale ürituse kontseptsiooni tutvustamist pakkusite välja erinevad ja sobilikud menüüd ning selle põhjal oli kerge valik langetada. Minule, kui võõrustajale, oli kõige meeldivam kuulda külalistelt kiitust maitsva toidu kohta. Loomulikult olen külalistega sama meelt ning tänan Kristat maitsva toidu ja professionaalse teeninduse eest.

Otepää Vallavalitsus

Toidupaja praed, supid, plaadipirukad ja koogid pakuvad alati maitseelamusi, kus vürtsi annavad erinevate koduste maitsetaimede kokkusegamised. Perenaisel Kristal on tore lauakaunistamise käekiri. Te peate seda nägema! Jääme ootama uusi maitseelamusi!

Ülenurme Lasteaia töötajad

Lihtsalt imeline! Milline toit ja toiduvalmistamise viis! Imeline interjöör! Perenaise ettevõtlikkuses avaldus põlise eesti naise kangus ja vastupidavus, lisaks imepärane ilumeel! Suurim elamus oli suitsusaun! Pärast läksin koju ja pesin end puhtaks…Tore oli näha, et taaskasutus on au sees! Imelise auraga koht, kindlasti külastan veel!