Muhe maitse muistsel moel!

Toidupaja perenaine Krista ootab Teid!

Toidupada on tegutsenud Otepää maaliliste kuplite vahel alates 2010 aastast. Looduskaunis kohas asuva Toidupada maalähedaselt romantiline hoov sobib kõikideks sündmusteks, mida soovite koos oma lähedaste või sõpradega tähistada ning hiljem meenutada. Toidupada perenaine Krista ootab külla toredaid inimesi, kellele meeldib maamiljöö, looduslik privaatsus ning hea, kuid samas lihtne ja ehe eestimaine toit kohalikust värskest toorainest.

Aastate jooksul valmistatud toidud on välja kujunenud perenaise vanaema äraproovitud retseptidest. Neist on üles leitud maitserõõm harjumuspärasest ja lisatud ka midagi tänapäevast. Toit valmib valdavalt elaval tulel – pajas, pannil või sütel. Selle tulemusel on toidus tunda elavale tulele iseloomulikku maitsenüanssi ja aroomi. Toorainetena kasutatakse oma metsade, aedade ja põldude saadusi. 

Söögi valmimine elaval tulel on aga vaatamisväärsus omaette – meeldejääv ooteaeg tellijale ning nauding hingele, kehale ja meeltele. 

Toidupada pakub elamustoitlustust looduse keskel õdusas palkmajas või hoovis. Rentida on võimalik ka kogu kompleksi koos ööbimise ja suitsusauna kasutamisega. Samuti pakume toitlustusteenuse tellimise võimalust Teie poolt valitud kohas aastaringselt nii sise- kui ka välitingimustes. Toitu saab kaasaostmiseks tellida kõigist menüüdest.

Oleme väga rõõmsad, kui olete otsustanud meiega lähemalt tutvust teha. Kõige kohta, mida eelpool lubame pakkuda, saab alati üle küsida või anda oma soovidest teada klõpsates linki kontakt.

 

Kohtumiseni,
perenaine Krista!